niedziela, 22 grudnia 2019 Dziś imieniny obchodzą: Zenon, Honorata

Zaproszenie na Przegląd w Nieliszu

Szanowni Państwo !


Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia. Stało się już tradycją, że GOK w Nieliszu organizuje sąsiedzkie spotkanie kolędowe, w którym biorą udział zespoły i soliści z wielu gmin powiatu zamojskiego.

Cieszymy się, że coraz częściej i liczniej odwiedzają nas też goście z innych powiatów. W tym roku chcielibyśmy zmienić nieco formułę, którą praktykowaliśmy przez ostatnie 5 lat i zaprosić Państwa do udziału w przeglądzie, który nie będzie miał charakteru konkursu ale swobodnego artystycznego spotkania, podczas którego uczestnicy będą mogli zaprezentować swój warsztat muzyczny zgromadzonej publiczności. Jednym słowem, występy nie będą podlegać ocenie Komisji. W związku z powyższym zmieniamy nazwę opisywanej imprezy z “Konkursu” na “Przegląd”.
 
W tym roku chcielibyśmy też położyć większy nacisk na integrację międzypokoleniową, dlatego nie będzie podziału występów na kategorie wiekowe, a młodsi i starsi artyści będą występować razem, co z pewnością wpłynie pozytywnie na budowanie relacji pomiędzy wykonawcami należącymi do różnych pokoleń wiekowych oraz podniesie atrakcyjność koncertu przeglądowego.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału! Szczegóły w załączonym Regulaminie.

Agnieszka Zymon
Dyrektor GOK w Nieliszu

pdfRegulamin Sąsiedzkiego Przeglądu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Narodziła nam się Dobroć” Nielisz 2017