W związku z prowadzeniem prac nad opracowaniem Strategii Rozwoju Gminy Łabunie na lata 2021-2027, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety (link po kliknięciu w "więcej")

Czytaj więcej ANKIETA dla mieszkańców – Strategia Rozwoju Gminy Łabunie

Społeczność gminy Łabunie uczciła 76. rocznicę rocznicę śmierci por. Edwarda Lachawca, partyzantów, żołnierzy Armii Krajowej i Batalionów Chłopskich oraz ludności cywilnej zamordowanej przez NKWD i UB. 

Czytaj więcej Pamięci bohaterom walczącym za Ojczyznę

Poniżej zamieszczamy informację o akcji szczepienia lisów.

 

Czytaj więcej Szczepienia lisów

Po kilkunastodniowej przerwie otwieramy boisko Orlik w Łabuniach. Zapraszamy od poniedziałku, 19 kwietnia od godz. 15.00. Harmonogram i zasady bezpieczeństwa po kliknięciu w post. 

Czytaj więcej Otwieramy Orlik!

Zawiadamiam mieszkańców Gminy Łabunie, że w dniu 21 kwietnia 2021 r. (środa) o godz. 900 w Domu Kultury w Łabuniach przy ul. Parkowej 9 odbędą się obrady XIX sesji Rady Gminy Łabunie.

Czytaj więcej Zawiadomienie o sesji rady gminy

W 81. Rocznicę Zbrodni Katyńskiej uczciliśmy pamięć ofiar związanych z gminą Łabunie. 

Czytaj więcej Pamięci ofiarom zbrodni katyńskiej

Ponad 33 - tyle kilometrów liczy sobie szlak rowerowy w gminie Łabunie, na trasie którego natraficie na najciekawsze miejsca. Polecamy się do zwiedzania i odkrywania wiosennych uroków gminy Łabunie.

Czytaj więcej Rowerem po gminie Łabunie

Przypominamy, że z uwagi na wprowadzone obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, do 18 kwietnia nie można korzystać z boiska Orlik w Łabuniach.

Czytaj więcej Orlik nieczynny

Przypominamy, że od 1 kwietnia br. prowadzony jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. W kwietniu spis realizowany będzie wyłącznie przez formy zdalne tj. przez Internet za pomocą aplikacji spisowej lub przez telefon dzwoniąc na Infolinię.

Czytaj więcej Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie ogłasza rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego do służby w jednostkach penitencjarnych okręgu lubelskiego.

Czytaj więcej Nabór kandydatów do służby w Służbie Więziennej

W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi możliwości przystąpienia do “Grupowego Programu Dofinansowania” na instalacje fotowoltaiczne informujemy, że Gmina Łabunie nie prowadzi takiego programu i nie jest autorem ulotek informacyjnych poświęconych temu przedsięwzięciu, które trafiły do mieszkańców gminy. 

Czytaj więcej Komunikat – panele fotowoltaiczne