Świąteczne warsztaty w Łabuniach

Czuć już ducha nadchodzących świąt…W czwartek, 25 listopada w Domu Kultury w Łabuniach odbyły się warsztaty, dzięki którym powstało kilkanaście stroików świątecznych.

Stroiki powstały ze styropianowych kul, do których klejony był mech, bombki i inne ozdoby. W ruch poszły pędzle, kleje i co najważniejsze – twórcza inwencja uczestniczek wydarzenia. Połączenie tych wszystkich elementów dało artystyczny efekt.  Wielkie brawa dla Pań i podziękowania za udział w tym przedsięwzięciu. Dziękujemy również Pani Marzenie Maziarczyk z Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Zamościu z siedzibą w Sitnie za organizację i realizację warsztatów.

Fundusze na zakup świątecznych akcesoriów przeznaczonych na stroiki świąteczne przeznaczył z samorządowego budżetu Wójt Gminy Łabunie – Mariusz Kukiełka.

W warsztatach udział wzięli: Maria Gwozda, Elżbieta Grula, Weronika Kowalczuk, Bożena Zakrzewska, Anna Swaczyna, Ewa Sokołowska, Iwona Sokołowska, Anna Sokołowska, Anna Bajaka, Anita Kapłon-Kowalska, Monika Jakubczak, Barbara Kosak, Barbara Semczuk.