Łabunie-Reforma

Pani Sołtys i Panie z Rady Sołeckiej z Łabuń-Reformy w ostatnim czasie zorganizowały warsztaty decoupage oraz spotkanie z mieszkankami sołectwa z okazji Dnia Kobiet.

 

Ogłoszone przez Sołectwo warsztaty artystyczne techniką „decoupage” cieszyły się dużym zainteresowaniem i na prośbę mieszkanek odbyły się dwukrotnie w naszej świetlicy. Wzięło w nich udział ok. 50 osób w tym sporo dzieci, którym używanie farb, pędzli i klejów bardzo przypadło do gustu. Trudno zliczyć ile słoików zostało pomalowanych przez nasze dzieciaki. Wszystkim bardzo dziękujemy za zainteresowanie i udział.

 

 

Sołtys i Rada Sołecka, złożona z samych kobiet, po raz pierwszy w historii naszej wsi zorganizowała Dzień Kobiet dla naszych mieszkanek. W dniu 9 marca o godzinie 17 odbyła się skromna uroczystość w naszej świetlicy wiejskiej. W imprezie wzięło udział kilkanaście pań, oraz tłumnie zgromadzone dzieci. Na gości czekał pyszny tort, który upiekła pani Iwona Szewczuk, której bardzo serdecznie dziękujemy. Czas minął niepostrzeżenie i miło. Dziękujemy za przyjście i wsparcie. Jeszcze raz życzymy naszym paniom wszystkiego najlepszego.

 

Galeria zdjęć

Sołtys i Rada Sołecka
Łabuń-Reformy