poniedziałek, 30 marca 2020 Dziś imieniny obchodzą: Aniela, Leonard

Pokolędujmy razem

Zapraszamy rozśpiewanych mieszkańców gminy Łabunie do udziału w XI edycji Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek. W tym roku wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 12 stycznia. Zgłoszenia przyjmowane będą do piątku, 3 stycznia.

Zgłoszenia przyjmuje Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Łabunie pod nr tel. 510 246 264. O tym, kto może wziąć udział w przeglądzie i jakie są pozostałe zasady udziału, przeczytacie w poniższym Regulaminie.

Organizatorzy: Wójt Gminy Łabunie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Łabunie, zapewniają atmosferę, która przypomni nam o magii świąt Bożego Narodzenia.


REGULAMIN

Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Łabuniach

Organizatorzy, tj. Wojt Gminy Łabunie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Łabunie, w celu sprawnego przeprowadzenia przeglądu, prosi uczestników o przestrzeganie następujących ustaleń:

1. Wydarzenie to odbędzie się w formie przeglądu – uczestnicy nie będą klasyfikowani i nie będą przyznawane nagrody za zdobyte miejsca.

2. Przegląd odbędzie się 12 stycznia 2020 roku o godzinie 14.00 w Domu Kultury
w Łabuniach.

3. Uczestnikiem przeglądu mogą zostać dzieci, uczniowie, młodzież oraz dorośli z gminy Łabunie.

4. Osoby chętne do uczestnictwa w Przeglądzie zobowiązane są do zgłoszenia Solisty/Zespołu, w terminie do 03.01.2020 r. pod nr tel.: 510 246 264.

5. Każdy uczestnik przygotowuje tylko jeden utwór, a czas całkowitej prezentacji nie może przekroczyć 5 minut.

7. Osoby chcące korzystać z gotowych podkładów do wykonywanych utworów, proszone są o dostarczenie ich na nośniku wymiennym (płyty CD, pendrive). Na dostarczonym nośniku powinny znajdować się tylko pliki z podkładami (nie mogą się tam znajdować inne pliki)
i powinny być ustawione w kolejności odtwarzania. Podkłady powinny być przygotowane tylko w formacie MP3.

8. Nośniki dostarczane są do operatora tuż przed występem. Możliwe jest sprawdzenie poprawności odtwarzania przed rozpoczęciem Przeglądu.

9. Organizator nie bierze odpowiedzialności za problemy z odtwarzaniem dostarczonych podkładów, uczestnik zobowiązany jest do starannego przygotowania podkładu i użycia dobrych nośników.

10. Osoby zgłaszające się do przeglądu zgadzają się z postanowieniami niniejszego Regulaminu, oraz zgadzają się na ewentualne użycie swoich wizerunków w formie zdjęć
i filmów, w publikacjach promujących Przegląd.
fot. na plakat freepik.com