wtorek, 11 sierpnia 2020 Dziś imieniny obchodzą: Klara, Lidia

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Charytatywna Aukcja Przedmiotów – Dar z Serca za Dar Serca. To hasło wydarzenia organizowanego w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”, na które w imieniu organizatorów zapraszamy przedsiębiorców z gminy Łabunie. Dzięki aktywnemu uczestnictwu w aukcji macie Państwo możliwość wsparcia potrzebujących pomocy mieszkańców naszego regionu.

Aukcja odbędzie się w czwartek, 12 grudnia o godz. 15.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Spokojnej w Lublinie. W ramach wydarzenia zostaną wystawione do licytacji przedmioty, które będzie można nabyć za „Dary serca’ – przede wszystkim w postaci artykułów spożywczych m. in. cukru, mąki, ryżu, oleju, kasz, słodyczy. Pozyskane produkty trafią do dzieci wychowujących się w rodzinach wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej. Paczki zostaną przekazane także do rodzin  zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych. Każdy uczestnik będzie mógł wylicytować np. książki, albumy, fotografie, płyty i maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli  władz administracji publicznej z terenu województwa i kraju.

Wszystkie wystawione przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz bezpośrednio w Sali Błękitnej LUW  wdniu aukcji.

Organizatorem wydarzenia jest Społeczny Komitet Ogólnopolskiej Akcji PDPZ 2019, którego przewodniczącą jest polska dziennikarka związana z PR Lublin i inicjatorka tej ogólnopolskiej akcji. Odbywa się pod patronatem Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki.