Gmina Łabunie powalczy o turystów – przyjdź na specjalne spotkanie!

Turystyka w Gminie Łabunie to szansa na rozwój, większe pieniądze i reklamę Twojej firmy ! Jesteś przedsiębiorcą działającym na terenie Gminy Łabunie? Działasz w branży turystycznej i okołoturystycznej albo po prostu jesteś mieszkańcem Gminy i zależy Ci na rozwoju miejscowości, w której mieszkasz?

Jeżeli tak, to zapraszamy Ciebie na specjalne spotkanie dotyczące m. in. szlaku rowerowego Green Velo, dzięki któremu wypromujesz swoją firmę (miejscowość), a przy okazji będziesz miał wpływ na rozwój turystyki w Gminie Łabunie. Zapamiętaj: środa (15 luty), godz. 10:00, oficyna boczna (lewa) zespołu pałacowo-parkowego w Łabuniach.
 
Spotkanie ma m. in. związek z akcją promującą szlak Green Velo (rowerową autostradę Polski Wschodniej). Gmina Łabunie jest korytarzem, czyli leży w bliskim sąsiedztwie tego szlaku. Dzięki temu możemy wziąć udział w akcji, która ma stworzyć Miejsca Przyjazne Rowerzystom. To szansa na promocję i podniesienie prestiżu swojej firmy . O tym, jak przystąpić do akcji i jakie trzeba spełnić warunki oraz o planach i kierunkach rozwoju turystyki w Gminie Łabunie, będzie mowa na spotkaniu, które – przypominamy – odbędzie się 15 lutego o godz. 10.00 w oficynie bocznej (lewej) w zespole pałacowo – parkowym w Łabuniach. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 14 lutego do godz. 12:00 pod nr tel. 84 61 60 24. W spotkaniu, oprócz przedsiębiorców, może wziąć udział każdy zainteresowany mieszkaniec Gminy Łabunie. Wstęp wolny.
 
Spotkanie organizuje Wójt Gminy Łabunie oraz Kierownik Referatu Promocji i Rozwoju Gminy.Szczegóły na temat akcji znajdziecie także na stronie internetowej greenvelo.pl/portal/pl/zanim-wyjedziesz/miejsca-przyjazne-rowerzystom.