wtorek, 11 sierpnia 2020 Dziś imieniny obchodzą: Klara, Lidia

Srebro dla GUKS „Szeptycki” Łabunie

28 stycznia w zamojskiej hali OSiR rozegrano Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Rocznik 2004 i Młodsi o Puchar Prezesa MKS „Padwa” Zamość. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn: AZS UMCS Lublin I i II, GUKS „Szeptycki” Łabunie, SPR „Orzeł” Przeworsk, MKS „Padwa” Zamość I i II.


 
 
W półfinałach GUKS „Szeptycki” Łabunie pokonał MKS „Padwa” Zamość I 14:8, w drugim meczu AZS UMCS Lublin II wygrał z SPR „Orzeł”Przeworsk 15:10. V miejsce przypadło MKS „Padwa” II Zamość. W pojedynku o brąz MKS „Padwa” I Zamość pokonał SPR „Orzeł”Przeworsk 16:9. W meczu finałowym AZS UMCS Lublin II ograł GUKS „Szeptycki” Łabunie 21:9.
W zawodach poza turniejem wystąpiła drużyna AZS UMCS Lublin I z rocznika 2003.
 
Na zakończenie turnieju wybrano i nagrodzono najlepszych zawodników z poszczególnych drużyn: Bytner Adam i Bender Mateusz z AZS UMCS Lublin II, Michał Czerniak i Sadowski Szymon z MKS „Padwa” i Hołys Wiktor z GUKS „Szeptycki” Łabunie.
 
GUKS „Szeptycki”: Bartłomiej Duda, Paweł Niemczycki – Piotr Dec, Kacper Halej, Wiktor Hołys, Kacper Kobieluch, Jakub Piela, Dawid Skiba, Adrian Tyc, Robert Zgnilec, Mateusz Zwolak. W rozgrywkach ligowych chłopcy reprezentują drużynę MKS „Padwa” Zamość, ich trenerem jest Wojciech Groniewski.