Zbiórka dla Łukasza!

Nie bądź obojętny!

18 września w Łabuniach podczas zbiórki krwi DLA ŁUKASZA potwierdziliśmy, że los drugiego człowieka nie jest nam obojętny, że umiemy się dzielić również cząstką siebie.


 
 
Nie każdy – niestety – z uwagi na stan zdrowia i inne okoliczności mógł wziąć udział w akcji. W tej chwili najważniejsze jest znalezienie dawcy szpiku (genetycznego bliźniaka). 6 listopada w Łabuniach planowana jest we współpracy z DKMS rejestracja osób chcących dołączyć do grona RATUJĄCYCH ŻYCIE.
 
Na każdym etapie leczenia niezbędne są środki finansowe. Dlatego za zgodą Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji powołano Komitet Społeczny „Przyjaciele”, który od 30 września 2016 r. do 30 września 2017 r. na terenie gminy Łabunie przeprowadzi zbiórkę publiczną DLA ŁUKASZA. Pieniądze można wrzucać do specjalnie oznakowanych skarbonek dostępnych w miejscach publicznych tj. urząd gminy, biblioteka, sklepy. Zebrane środki planujemy przeznaczyć na leczenie Łukasza, pomoc jego rodzinie znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej i na promocję zdrowia. W przypadku zebrania większej niż planowana kwoty, możliwe jest wsparcie większej liczby osób chorych na nowotwory krwi.
 
Nr zbiórki publicznej: 2016/3273/KS (szczegóły: www.zbiorki.gov.pl)
 
 

ł;z