Zapraszamy na konkurs gminny "Pokaż choinkę - dostaniesz choinkę". Wyślij zdjęcie swojej choinki i czekaj na wygraną - dostawę pięknej jodły kaukaskiej do Twojego domu, by można było przyozdobić ją na święta!

Czytaj więcej Wygraj żywą choinkę do przystrojenia z dostawą do domu!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Zamojska", której członkiem jest również gmina Łabunie, planuje w styczniu 2022 r. przeprowadzić nabór wniosków w zakresie podejmowania działalności gospodarczej. Kwota premii wynosi 80 000 zł na Beneficjenta.

Czytaj więcej 80 tys. zł na założenie firmy

Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łabuniach zaprasza na Kiermasz Świąteczny - 12 grudnia, Dom Kultury w Łabuniach.

Czytaj więcej Kiermasz świąteczny w Łabuniach

W Łabuńkach Pierwszych odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dla najmłodszych piłkarzy Akademii Piłkarskiej Sparty Łabunie.

Turniej odbył się w piątek, 3 grudnia na hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łabuńkach Pierwszych. Uczestniczyło w nim 19 piłkarzy, podzielonych na trzy drużyny.
Drużyna nr 1 w składzie:

Kiszka Krystian
Burdzy Igor
Kania Dawid
Duda Marcin
Byczek Jakub
Chawraj Jakub
Karwina Mikołaj

Drużyna nr 2 w …

W związku z Zarządzeniem Wójta Gminy Łabunie z dnia 3 grudnia 2021 r. nr 160/2021 informujemy, że 24 grudnia 2021 r. i 7 stycznia 2022 r. Urząd Gminy Łabunie będzie nieczynny.

Czytaj więcej Zarządzenie Wójta Gminy Łabunie

Ruszamy z II edycją tego konkursu. Przyślij nam zdjęcie swojej choinki, a może wygrasz...żywą jodłę kaukaską z dostawą pod drzwi Twojego domu przez Wójta Gminy Łabunie - Mariusza Kukiełkę.

Czytaj więcej Pokaż choinkę – dostaniesz choinkę – konkurs gminny

Na terenie naszej gminy na podstawie porozumienia zawartego między Wójtem Gminy Łabunie a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie rozpoczął swoją działalność Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu “Czyste Powietrze”.

Czytaj więcej Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu “Czyste Powietrze”

Czuć już ducha nadchodzących świąt...W czwartek, 25 listopada w Domu Kultury w Łabuniach odbyły się warsztaty, dzięki którym powstało kilkanaście stroików świątecznych.

Czytaj więcej Świąteczne warsztaty w Łabuniach

W sobotę, 20 listopada 2021 r. w Chełmie odbył się VI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin IKO o Puchar Prezydenta Miasta Chełm.

Czytaj więcej Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Chełm

Filia w Ruszowie Biblioteki Publicznej Gminy Łabunie ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci przedszkolnych z Samorządowego Przedszkola w Ruszowie.

Czytaj więcej Namaluj… Bajkowe święta