„Dziedzictwo kulinarne i rękodzielnicze Ziemi Zamojskiej” – zaproszenie na warsztaty

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Zamojska” zaprasza dzieci oraz młodzież w wieku 8-18 lat na bezpłatne warsztaty kulinarne i rękodzielnicze w ramach projektu „Dziedzictwo kulinarne i rękodzielnicze Ziemi Zamojskiej”.


 
 
 
Warsztaty odbędą się w następujących terminach:

  • 28.06.2017 r., – warsztaty rękodzieła artystycznego w Izbie Muzealnej w Barchaczowie, (szkatułka metodą decupache i sospesso)
  • 03.07.2017 r., – warsztaty rękodzieła artystycznego w Świetlicy Wiejskiej (remiza) w Sułowie, (szkatułka metodą decupache i sospesso)
  • 04.07.2017 r., – warsztaty kulinarne w Świetlicy Wiejskiej w Wolicy Śniatyckiej, (tradycyjna kuchnia lokalna, elementy dekorowania stołu)
  • 05.07.2017 r. – warsztaty kulinarne w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Zamościu, (tradycyjna kuchnia lokalna, elementy dekorowania stołu)

 
Rozpoczęcie warsztatów w danych dniach od godziny 9.00. Każdy z warsztatów potrwa ok. 4 godz. Każda grupa warsztatowa liczyć będzie maksymalnie 15 osób: dzieci i młodzież od 8 do 18 roku życia. W przypadku dużego zainteresowania decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy dokonać poprzez dostarczenie do biura LGD deklaracji uczestnictwa w warsztatach (deklaracje poniżej). Wszelkie informacje o warsztatach udzielane są w Biurze LGD „Ziemia Zamojska” pod numerem telefonu: 84 307 22 07.
 

Warsztaty rękodzieła – deklaracja
Warsztaty kulinarne – deklaracja

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Projekt pn. „Dziedzictwo kulinarne i rękodzielnicze Ziemi Zamojskiej” jest realizowany
w ramach wsparcia finansowego Starostwa Powiatowego w Zamościu