„Kontrasty” w Błękitnej Galerii

28 czerwca przy ul. Orzechowej 10 otwarto przygotowaną przez Bibliotekę Publiczną Gminy Łabunie wystawę rysunku autorstwa Klaudii Kosak. „Rysunki Klaudii – i technika, której używa (ołówek, węgiel) odbiegają znacznie od otaczającego nas tęczowego świata. Nie oznacza to, że dotyczą czegoś nierealnego – są jak najbardziej ziemskie! Namacalne. Są efektem muzycznej fascynacji, codziennej obserwacji i wyjątkowej wrażliwości…” czytamy w folderze wystawowym.


 
Na otwarcie obok organizatorów i rodziny Klaudii przybyli znajomi z klasy, nauczyciele z Gimnazjum w Łabuniach – Walentyna Mazur-Chromiak i Dorota Sołoducha oraz Ewa Mulawa – Przewodnicząca Rady Rodziców. Wspierający gminne talenty Wójt Gminy Łabunie przekazał upominek – niezbędnik rysownika (ołówki, węgle i szkicownik).
 
To było wyjątkowe popołudnie. Klaudia usłyszała wiele ciepłych słów na temat swoich prac i talentu. Niecodzienna tematyka i nastrój rysunków dla niektórych były nie lada zaskoczeniem. Dlaczego? Warto zajrzeć do Błękitnej na Orzechową 10.
 
Ty też możesz zadebiutować w Błękicie! Biblioteka Publiczna czeka i zaprasza!