poniedziałek, 30 listopada 2020 Dziś imieniny obchodzą: Maura, Andrzej

Zaproszenie na konferencję

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zaprasza w dniu 18 marca 2016 roku do Sali Konferencyjnej Zespołu Doradztwa Rolniczego w Zamościu z siedzibą w Sitnie na konferencję pn „Usługi turystyczne i około turystyczne na terenach wiejskich, wymogi, formy opodatkowania”.
Zapisy w Urzędzie Gminy Łabunie i pod nr tel. 84 611 60 24 do 15 marca. Ilość miejsc ograniczona.
 

Program:

 
10:00 – Powitanie i wprowadzenie – Antoni Skrabucha, Dyrektor LODR Końskowola,  Barbara Ścibior, Kierownik Działu Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki.
 
10:15 – Przepisy prawne w agroturystyce i turystyce wiejskiej – dr Sylwia Golian, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.
 
11:15 – Podatki w agroturystyce i turystyce – pracownicy Urzędu Skarbowego w Zamościu.
 
12:00 – Przerwa
 
12:15 – Agroturystyka i turystyka wiejska w województwie lubelskim – Marta Chabora, Dział Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki, LODR w Końskowoli.
 
12:30 – Dobre praktyki, funkcjonowanie obiektów agroturystycznych i turystycznych w regionie – Małgorzata Piróg, ZDR Zamość z/s w Sitnie, LODR w Końskowoli.
 
12:45 – Idea i funkcjonowanie zagród edukacyjnych – Urszula Wojewoda, Dział Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki, LODR w Końskowoli.
 
13:15 – Aktualne źródła finansowania w ramach funduszy – Liliana Gardiasz, Dział Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki, LODR w Końskowoli.
 
13:30 – Sposoby finansowania inwestycji w ramach działalności agroturystycznej i turystycznej – Paweł Pintwała, BGŻ PARIBAS
 
13:45 – Prezentacja oferty ubezpieczeniowej – przedstawiciel UNIQA Hrubieszów /Przedstawicielstwo Hrubieszów
 
14:00 – Poczęstunek